WIZYTY DOMOWE

Kontakt: +48 533 316 112 (24h)

Stowarzyszenie Na Rzecz Ratownictwa ,,ADIUTARE” dysponuje zespołami, które w razie potrzeby realizują wizyty domowe w miejscu zamieszkania pacjenta mające na celu podjęcie wstępnej diagnostyki oraz czynności ratunkowych wraz z ewentualnym transportem do placówki medycznej.

Nasz dyspozytor przeprowadzi z Państwem szczegółowy wywiad, odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości oraz zaproponuje rozwiązania odpowiadające aktualnym potrzebom, każdorazowo pozostając do dyspozycji zamawiającego.

W naszej pracy kierujemy się empatią, zrozumieniem oraz chęcią pomocy. Do każdej sytuacji podchodzimy z troską i najwyższą starannością.

W przypadku choroby bądź stanu nagłego nasz zespół realizuje wizytę domową, wdraża niezbędne czynności zgodne z aktualną wiedzą medyczną, w tym także farmakoterapię i inne czynności ratunkowe, wydaje zalecenia oraz w razie konieczności podejmuje decyzję o transporcie do najbliższej lub preferowanej placówki medycznej celem dalszej diagnostyki i podjęcia odpowiedniego leczenia.

Towarzyszymy oraz wspieramy naszych pacjentów przez cały czas realizacji usługi.

Posiadamy wykwalifikowany personel medyczny, w tym ratowników medycznych i pielęgniarki, dla których najważniejsze są dobro i komfort pacjenta. Podejmą oni wszystkie niezbędne czynności i decyzje, których celem będzie poprawa stanu zdrowia chorego.

W przypadku realizacji wizyty domowej, zadysponowany do Państwa zostanie ambulans ratunkowy w postaci:

  • Zespół podstawowy asekuracyjny – ratownik-kierowca oraz ratownik medyczny/pielęgniarka
  • Zespół ratownictwa medycznego w standardzie podstawowym – ratownik medyczny-kierowca
    oraz ratownik medyczny/pielęgniarka lub ratownik-kierowca, ratownik medyczny/pielęgniarka
    oraz ratownik medyczny/pielęgniarka.

Nasz personel posiada wymaganą wiedzę, umiejętności i uprawnienia oraz pozostaje w ciągłym kontakcie z dyspozytorem oraz koordynatorem ds. medycznych po to, aby w każdej sytuacji móc odpowiednio zareagować i zastosować najlepsze możliwe rozwiązania dla naszych pacjentów.

Nasze ambulanse są w pełni wyposażone w sprzęt niezbędny do udzielania pomocy medycznej lub medycznych czynności ratunkowych.

W przypadku potrzeby realizacji transportu medycznego – zakładka: Transport medyczny.

Oferujemy Państwu atrakcyjną ofertę wraz z najwyższą jakością zrealizowanej usługi.
Cena ustalana jest indywidualnie z zamawiającym zgodnie z zapotrzebowaniem.
Wystawiamy paragon lub fakturę.
Płatność możliwa jest gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na konto bankowe po realizacji
usługi.