TRANSPORT MEDYCZNY

Kontakt: +48 533 316 112 (24h)

Stowarzyszenie Na Rzecz Ratownictwa ,,ADIUTARE” oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu transportu medycznego i sanitarnego na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Naszym głównym celem jest komfort pacjenta oraz wsparcie rodziny, dlatego przygotowujemy spersonalizowane oferty spełniające oczekiwania chorego.

Nasz dyspozytor przeprowadzi z Państwem szczegółowy wywiad, odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości oraz zaproponuje rozwiązania odpowiadające aktualnym potrzebom, każdorazowo pozostając do dyspozycji zamawiającego.

W naszej pracy kierujemy się empatią, zrozumieniem oraz chęcią pomocy. Do każdej sytuacji podchodzimy z należytą troską i najwyższą starannością. W związku z czym pomożemy Państwu w organizacji transportu i wesprzemy od początku do końca.

Świadczymy usługi w zakresie transportu medycznego oraz sanitarnego pacjenta w dogodnej pozycji w najróżniejszych relacjach, przykładowo:

 • Z domu osoby zamawiającej do przychodni / szpitala / domu opieki
 • Z przychodni / szpitala / domu opieki do domu osoby zamawiającej
 • Z domu osoby zamawiającej pod inny adres zamieszkania
 • Ze szpitala do innej placówki leczniczej.

Nasz personel ratowniczy towarzyszy choremu przez cały czas realizacji usługi. Pomagamy znieść chorego do ambulansu ratunkowego oraz przetransportować do miejsca docelowego. Realizujemy usługę ,,od drzwi do drzwi” lub ,,od łóżka do łóżka”. Każdorazowo dobieramy sposób transportu indywidualnie tak, aby zapewnić choremu jak największy komfort i bezpieczeństwo.

Nasz personel posiada wymaganą wiedzę, umiejętności i uprawnienia oraz pozostaje w ciągłym kontakcie z dyspozytorem oraz koordynatorem ds. medycznych po to, aby w każdej sytuacji móc odpowiednio zareagować i zastosować najlepsze możliwe rozwiązania dla naszych pacjentów.

Nasze ambulanse są w pełni wyposażone w sprzęt niezbędny do udzielania pomocy medycznej lub medycznych czynności ratunkowych.

Dysponujemy zespołami transportowymi w standardzie:

 • Zespół transportu sanitarnego – ratownik-kierowca oraz ratownik
 • Zespół podstawowy asekuracyjny – ratownik-kierowca oraz ratownik medyczny/pielęgniarka
 • Zespół ratownictwa medycznego w standardzie podstawowym – ratownik medyczny-kierowca
  oraz ratownik medyczny/pielęgniarka lub ratownik-kierowca, ratownik medyczny/pielęgniarka
  oraz ratownik medyczny/pielęgniarka.

W przypadku potrzeby realizacji wizyty domowej – zakładka: Wizyty domowe.

Oferujemy Państwu atrakcyjną ofertę wraz z najwyższą jakością zrealizowanej usługi.
Cena ustalana jest indywidualnie z zamawiającym zgodnie z zapotrzebowaniem.
Wystawiamy paragon lub fakturę.